Rritje temperaturash, mësoni si do të jetë moti sot
Moti do të jetë me kthjellime përgjatë Ultësirës Perëndimore dhe vranësira në relievet malore ku do të pasohen nga reshje shiu të izoluara. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3–1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 14/30°C


Zonat e ulëta 16/34°C

Zonat bregdetare 19/31°C

Shtuar më 19/07/2019, ora 08:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori