Rritje taksash e falimentime biznesesh, Arben Ahmetaj drejt shkarkimit?
Prej disa muajsh, qeveria Rama dhe ministria e Financave është përballur me kritika të rënda në lidhje me mirëqënien ekonomike të shqiptarëve dhe reformave të ndërmarra.

Gazetari i njohur Denis Dyrnjaja me anë të një statusi në Facebook shprehet se qeveria e Edi Ramës nuk i ka mirë punët me financat, duke aluduar se Ahmetaj është drejt shkarkimit.

"Arben Ahmetaj po bëhet gati për suksese në jetë"- shkruan Dyrnjaja në Facebook.

Postimi i plotë i gazetarit

"Gojët e liga" flasin se qeveria nuk i ka punët mirë me financat ndaj ministrit te linjës i është prerë një biletë vetëm vajtje. Ndoshta Arben Ahmetaj po bëhet gati për suksese në jetë! /albeu.com/


Shtuar më 07/04/2018, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori