Rritja e temperaturave, pushuesit dynden drejt plazhit
Ende pa u hapur sezoni turistik, qindra pushues jane dyndur
drejt plazhit të Durrësit këtë fundjavë, duke e mbipopulluar atë përgjatë gjithë gjatësisë së tij.

Pushues të shumtë ditorë, të cilët kanë nisur frekuentimin e bregdetit, shëtitjeve, aktiviteteve sportive dhe pse jo edhe futjes në det, i kanë dhënë një tjetër gjallëri zonës. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2012, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori