Rritet numri i vajzave të helmuara në fabrikën e këpucëve
Rritet numri i punonjësve të helmuarafabrikën e këpucëve në Fushë-Krujë.

Dy vajza të tjera janë paraqitur në urgjencën e këtij qyteti gjatë ditës së sotme me të njëjtat simptoma.

Mjekët shprehen se vajzat e paraqitura në urgjencë kishin shenja helmimi dhe ndjesheshinlodhura.

Për momentin puna të fabrikë është pezulluar deri në sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2017, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori