Rritet numri i pasagjerëve që udhëtojnë me tragete
Pëlqej
Rritet numri i pasagjerëve që udhëtuan me tragete gjatë muajve janar- korrik. Sipas të dhënave të fundit në këto muaj kanë 325,505 persona kanë udhëtuar me tragete,shifër kjo më e lartë e krahasuar me të njëjtën periudhë të një vit më parë

Sipas të dhënave të Autoritetit Portual në Durrës, numri i veturave, kamionëve dhe trajlerëve të përpunuar gjatë 7- mujorit 2014 ishte 96,986 mjete. Një shifër që rezulton me rënie me 6,396 mjete krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori