Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot
Ditën e sotme nuk priten reshje shiu si dhe tempreraturat do të vijojnë të jenë të larta.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

bregdet: 22 / 33 °C

në vendet e ulëta: 21 / 35 °C

në vendet malore: 15 / 30 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet.

Shtuar më 21/08/2019, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori