Rrihet barbarisht mjeku në Lezhë, me urgjencë drejt spitalit të Traumës
Një mjek është goditur nga i afërmi i një pacienti, ndërsa ka marrë dhe dëmtime të shumta në trup.

Burime thonë se ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të këtij spitali, ndërsa mësohet se mjeku është goditur në mënyrë barbare ndaj pritet që të dërgohet drejt spitalitTraumës në Tiranë (në përditësim)./FaxWeb/
Shtuar më 07/03/2019, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori