Rrëzohet gjithçka, kamerat e sigurisë nxjerrin dimensionin tragjik të tërmetit (VIDEO)
Tërmeti i mëngjesit të sotëm është kthyer në një tragjedi për Shqipërinë.

Kjo pasi bilanci i viktimave ka shkuar në 12 ndërsa mbi 600 persona janë plagosur shkruan albeu.com/.

Kamerat e sigurisë kanë nxjerrë në pah dimensionin e vërtetë të tragjedisë së tërmetit të rënë në orën 03:54 të mëngjesit.

video duken momentet e fiksuara nga kamerat e sigurisë teksa shishet dhe produktet e tjera rrëzohen të gjitha në tokë.

Një tjetër moment i fiksuar nga kamerat e sigurisë është ai i një pallati në Shëngjin, i cili lëkundët plotësisht.

Shtuar më 26/11/2019, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori