Rrezikon burgun, shihni si "vuan" Tahiri ku dëgjon akuzat në Kuvend

Pëlqej
Ditën e sotme Saimir Tahiri po përjeton një ndër ditët më të vështira në jetën e tij, kjo për shkak se rrezikon burgun pas votimit që do të mbahet në Këshillin e Mandatëve.

Mbi Tahirin rëndojnë akuza të rënda të cilët nëse vërtetohen mund t’i kushtojnë atij 14 vite burg.

Në galerinë më sipër mund të shihni foto nga agjensia LSA Photo, në të cilat mund të shikoni gjendjen e “vuajtur” të ish-ministrit të më suksesshëm të Edi Ramës gjatë mandatit të parë.

Gjatë mbledhjes Tahiri ka akuzuar prokurorinë e cila sipas tij po nxitohet dhe po ndikohet politikisht në arrestimin e tij. /albeu.com/

Shtuar më 21/10/2017, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori