E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Rrëshqitjet e dheut në Vlorë, rrezikohen 36 shtëpi
Shkarja e tokes në zonen kodrinore të Ujit të Ftohte në Vlore rrezikon 36 familje. Reshjet kane stimuluar erozionin dhe çdo gje ka nisur te shkaterrohet.

Jane prishur muret rrethuese te banesave dhe masive dheu kane kane bllokuar te vetmen rruge. Femijet nuk shkojne ne shkolle kurse banoret apelojne per ndihme nga shteti. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2013, ora 11:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori