Rrëshqitje dherash në Pogradec, zhbllokohet aksi rrugor
Zhbllokohet pas disa orësh rruga në dalje të qytetit të Pogradecit. Mbasi në trasenë e rrugës rrëshqitën 300 metërkub dhera, u bë e mundur dhe bllokimi i lëvizjes së automjeteve.

Kjo situatë krijojë dhe radhë të gjatë tek mjetet, të cilat lëvizën pas disa orësh kur u bë e mundur dhe zhbllokimi i këtij aksi. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2014, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori