Rrëshen, 18-vjeçari humb jetën pasi qëllohet me thikë
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e vona të së premtes në një lokal në rrugët kryesore të Rrëshenit, pas një sherri mes të rinjve në një lokal, 18-vjeçari Ardit Koka ka humbur jetën pasi është qëlluar me thikë..

Mësohet se i riu është qëlluar me pranë shëtitores kryesore, ndërsa ka humbur jetën në spitalin e Rrëshenit.

Ende nuk dihen autorët dhe motivet për të cilat është qëlluar për vdekje me thikë 18-vjeçari , policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 12/09/2014, ora 23:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori