Rrëmbente fëmijë, arrestohet në Tiranë i kërkuari në Itali
Një shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot nga komisariati nr.2 në kryeqytet.

Policia bën të ditur se Elidon Bendaj ishte shpallur në kërkim nga Interpol Roma.

Shteti italian ka lëshuar urdhër arresti për shqiptarin pasi akuzohet se rrëmbente fëmijë dhe i përdorte ata për të lypur. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori