Rrëfimi prekës i Meritës: Si ish-bashkëshorti më gjuajti me levë dhe më gjakosi nga koka te këmbët (VIDEO)
“Jam goditur 40 herë me levë në trup nga ish-bashkëshorti”, kështu rrëfen ekskluzivisht për “Rudina”, Merita Brama nga Fushë-Kruja.
Brama apeloi mes lotësh shtetin të marrë masa lidhur me rastin e saj teksa tregon se shumë shpejt në televizione do të dëgjohet një tjetër ne rast si ai i Fildes Hazit nëse nuk ndërhyhet.

49-vjeçarja tregon se prej kohësh qëndron e ngujuar së bashku me dy fëmijët e saj në banesë nga frika ndaj ish-bashkëshortit. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 18:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori