Rrëfehet polici: Ja ku ndodhen parcelat me kanabis të Tërmet Peçit
Kryetari i bashkisë së tepelenës, Tërmet Peçi, pronar i parcelave me kanabis.

Ky është denoncimi që bën në Facebook-un e ish-kryeministrit Sali Berisha një punonjës policie.

Sipas tij, para tre ditësh policia ka asgjesuar 17 mijë rrënjë kanabis, ndërsa në njoftimin për shtyp flet për vetëm 300 rrënjë.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit:

Mashtrimi i radhes i narkopolicise!

Denoncohet Termet Peçi si pronar i arave te kanabisit.

Lexoni denoncimin e policit dixhital! sb

Miremengjes dr jam police i antidoreges Tepelena eshte e mbushur me parcela kanabisi ,para tre ditesh policia ne Tepelene ka asgjesuar 17 mije rrenje kanabis ne dhe ka bere njoftim per shtype per 300 rrenje , e gjithe sasia eshte e Termet Pecit. Nga burim i sugurte eshte e gjithe zona e Tepelenes eshte plote me parcela ne mbrojtje nga Termer Peci. Kjo situate sipas informacioneve eshte ne gjithe teritorin e Shqiperise.
Shtuar më 24/05/2019, ora 18:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori