Rrebeshe e shtrëngata në vend, moti ka lajme të këqija
Vera duket ende larg. Sot pasdite (e mërkurë, dt.23) dhe nesër (e enjte, dt.24) pritet të ketë reshje mesatare në të gjithë vendin, dhe në shumicën e tyre lokalisht deri intensive.

Sipas IGJUEM: Reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në të gjitha qarqet.

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 18 / 24°C
Në vendet e ulëta: 16 / 26°C
Në vendet malore: 10 / 21 °C
ERA

Sot pasdite dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. /albeu.com/


Shtuar më 23/05/2018, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori