Rrahu Ledri Vulajn, ja sa u dënua i dashuri i Luana Vjollcës
I dashuri i moderatores së njohur Luana Vjollca, Krenar Çoçaj është dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata Themelore në Prishtinë për sherrin me Ledri Vulajn.

Ai u shpall fajtor pasi bashkë me mikun e tij Gazmend Mirena sulmuan këngëtarin Ledri Vula.

Mësohet se dënimin në fjalë Çoçaj dhe Mirena mund ta shlyejnë edhe me gjobë. 1 ditë burgu të dënuarve do t’u llogaritet 20 euro.

Mirena përveç dënimit me burg u gjobit edhe me 1000 euro shtesë. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2017, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori