Roshi i sulet Bashës: Je qen bir qeni!
Elvis Roshi e quan Lulzim Bashën "qen bir qeni” dhe e akuzon për bllokimin e Reformës në Drejtësi. Kjo është hera e parë që Elvis Roshi shpreh një qëndrim për Reformën në Drejtësi.

Sot, përmes një statusi në Facebook, në përgjigje të deklaratave të Lulzim Bashës, Roshi përsëriti se ishte dënuar si minoren në mungesë dhe se nuk kishte bërë asnjë ditë burg.

"E keqja Shqipërisë i vjen nga politikanë që nuk dënohen dhe që janë kriminelët dhe hajdutët e vërtetë të këtij vendi.

Po të ishte kaq i ndershëm Lulja i Saliut, nuk e pengonte si qen e bir qeni Reformën në Drejtësi!", ka qënë postimi i tij i fundit. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2016, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori