Robert Ndrenika i shtruar në spital? Aktori i njohur: T’u vijë turp!

Gjatë ditës së djeshme mediat publikuan lajmin se artisti i merituar Robert Ndrenika eshte i semure dhe ndanë gjerësisht nje foto te vjeter te tij, ulur ne nje karrige ne QSUT.

Aktori Marin Orhanasi, shkruan ne profilin e tij në Facebook se Ndrenika është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

“Tani sa fola nè telefon me Mjeshtèrin Robert Ndrenika. Jo vetèm qe nuk èshtè sèmurè por èshtè per Masha-Allah duke pirè kafe nè mes tè Tiranès. Kush gazetar apo portal ka dashur tè bèjè lajm me shèndetin e mjeshtèrit, TI VIJÈ TURP,” shkruan aktori në statusin e tij./Albeu.com/
Shtuar më 02/02/2017, ora 08:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori