Riten sërish temperaturat, sa do të shënojë termometri për sot
Ultësira Perendimore mbizotërohet nga kthjellime por zonat malore mbeten me kthjellime dhe vranesira kalimtare, më dukshëm në mesditë. Ndërsa mbrëmja sjell përmirësim të kushteve atmosferike.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes por në mesditë do të pësojnë rënie, duke u luhatur nga 15-36 gradë celcius.

Era do të fryjë mesatare në tokë, e fortë në det me shpejtësi 42 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim mbi 3 ballë.

Shtuar më 27/06/2019, ora 08:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori