Ristani e Florion Mima drejt Kavajës pas plagosjes së kreut të forumit të PD
Update- Pas plagosjes së kreut të Forumit Rinor të PD-së së Kavajës, Irkid Kazazi përballë Bashkisë, kanë ardhur edhe reagimet e para.

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani dhe deputeti Florion Mima janë nisur drejt Kavajës, për të vizituar të plagosurit. /albeu.com/

Shtuar më 17/06/2016, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori