Rishfaqet "Bild", 16 përgjime të tjera pritet të trondisin qeverinë
Gazeta gjermane "Bild" publikoi javën e parë, 6 përgjime kutë përfshirë ishin Vangjush Dako, Avdylajt dhe diskutime për shitblerjen e votës. Referuar syri.net, përgjimet nuk mbarojnë këtu.

Gazeta më e madhe në Europë ‘Bild’ do të publikojë ditën e nesërme, të hënën 16 video përgjime në lidhje me skandalet e qeverisë së Edi Ramës.

Gazeta gjermane ka bërë të ditur se kjo është vetëm pjesa e parë e përgjimeve që do të tregojnë se si Edi Rama dhe qeveria e tij ka vjedhur dhe blerë zgjedhjet e vitit 2017, .

Gjatë javës do të ketë edhe një tjetër publikim nga Bild, të të tjera përgjimeve skandaloze ku përfshihet qeveria dhe njerëz pranë Edi Ramës.
Shtuar më 16/06/2019, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori