Rinis shitja e aboneve, radhë të gjata në sportele
Pëlqej
Reagimet e ashpra të ditës së djeshme nga kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Bashkisë Edi Rama, rikthejnë abonetë për qytetarët e Tiranës. Prej mëngjesit të sotëm, në pikat e shpërndarjes së aboneve dhe biletave të transportit urban qytetarët kanë tërhequr abonetë e vlefshme.

Bëhet e ditur se që në orët e para të mëngjesit të sotëm, pas njoftimeve për rifillimin e shitjes së abonevesportele ka pasur rradhë të gjata qytetarësh. (albeu.com)
Shtuar më 04/11/2010, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori