Rinis aksioni antikanabis në Dukagjin (FOTO-LAJM)

Policia njoftoi rinisjen e operacionit antikanabis ku sot pritet të ndërhyhet në komunën e thellë të Dukagjinit, Shosh. Operacioni katër ditor në veri solli 10 të shpallur në kërkim, 1 të ndaluar dhe 29 të shoqëruar.

Në këtë aksion janë angazhuar 294 forca policore të cilët kanë asgjësuar 86 930 rrënjë kanabis sativa të kultivuara në 175 parcela.

Personat e shpallur në kërkim nga policia
-Besnard Kol Bungaja
-Lek Thani
-Nikollë Shpati
-Mentor Bungaja
-Nik Tonaj
-Pal Dushku
-Pëllumb Dushku
-Gjin Guri
-Kol Bungaja
-Geg Kola
Shtuar më 26/08/2014, ora 09:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori