Rikthehen vranësirat, por temperaturat mbeten të larta
Vendi ditën e sotme do të mbizotërohet nga moti i qëndrueshme dhe kthjellimet.

Ndërsa në zonat malore parashikohet të këtë vranësira të lehta, ku më të dukshme do të jenë në pjesën e dytë të ditës.

Sipas MeteoAlb temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të mbeten të pandryshuara në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 38°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Shtuar më 09/09/2020, ora 08:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori