Rikthehen rrebeshet e shiut në vend, ky është moti për sot
Pëlqej
Paraditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtarezonat Perëndimore por vranësira të shpeshta do ketë ekstremi Verior dhe gjithë zonat Lindore.

Pjesa e dytë e ditës fuqizon vranësirat në zonat malore duke sjellë shira afatshkurtër në Lindje dhe Juglindje.

Mbrëmja dhe orët e natës sjellin mbi Shqipëri, kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes dhe orët e mesditës duke variuar nga 14-37°C.

Era do fryjë mesatare deri e fortë në det, me shpejtësi 52 km/h nga Veriu-Veriperëndimi ndërsa në det dallgëzimi ngjitet 3 ballë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2018, ora 08:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori