Rikthehen përmbytjet në Shkodër, në zonën e Obotit gjëndje emergjence
Në zonën e Shkodrës janë rikthyer përmbytjet pas hapjes së portave të hidrocentraleve. Në zonën e Obotit është shpallur gjëndja e emergjencës dhe brenda dy ditësh do të dërgohen ndihma për blektorinë në këtë zonë, ku uji ka përmbytur qindra hektarë tokë. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2013, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori