Rikthehen lëkundjet, tërmeti prek sërish Shqipërinë
Një tjetër tërmet është regjistruar sot në Shqipër.

IGJEUM bën me dije se në orët e para të mëngjesit një tërmet ka lëkundur sërish Durrësin.

Tërmeti është shënuar në orën 08:31 dhe ka pasur si epiqendër zonën e Durrësit.

Mësohet se goditja ka qënë e lehte më magnitudë 1.9 dhe nuk është ndjerë nga banorët e zonës. /albeu.com/

Shtuar më 08/09/2018, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori