Rikthehen grabitjet në Tiranë, dy të tilla gjatë natës
Gjatës natës në kryeqytet janë regjistruar 2 grabitje. Mësohet se është vjedhur në makinën në Domnje dhe një dyqan këpucësh në rrugën e Durrësit.

Nga raportimet paraprake mësohet se 4 persona të maskuar dhe me leva në duar kanë vjedhur një automjet tip BMW me targa AA 880 HS në Domje, mjet i cili i përket shoqërisë "Juwiler".

Pas grabitjes së mjetit, ata janë drejtuar për nga Rinasi dhe mendohet se kanë ikur në Fushë Krujë. Ndërkohë, në një nga rrugët më të populluara të Tiranës është sulmuar një dyqan në pronësi të O. Ymerit, ku janë vjedhur 15 palë këpucë./TCH/


Shtuar më 15/05/2019, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori