Rexhep Rraja drejt lirimit, gjykata pranon gjykim të shkurtuar
Rexhep Rraja, i akuzuar fillimisht nga e dashura Xhisiela Maloku për përdhunim, dhumë fizike dhe përndjekje duket se do të shkojë drejt lirisë.

Gjykata ka vendosur sot që të aplikojë gjykimin e shkurtuar për të, ndërsa Maloku është tërhequr nga çdoa akuzë duke deklaruar se ka gënjyer.

Nëse shpallet fajtor, Rraja do të përfitojë ulje të 1/3 së dënimit.

Xhisiela Maloku, e cila e denoncoi fillimisht deklaroi se kishte gënjyer dhe se çdo gjë e kishtë bërë nga xhelozia. /albeu.com/


Shtuar më 27/11/2018, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori