U akuzua për torturë ndaj Xhisela Malokut, Rexhep Rraja del para gjykatës
Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja është nisur për në Gjykatën e Krujës ku do të njihet me masën e sigurisë.

Mësohet se Rexhep Rraja ka lenë paraburgimin në drejtorinë e policisë së Durrësit dhe po dërgohet me furgonin e policisë.

Rexhep Rraja do të njihet sot me masën e sigurisë. Ai u arrestua ditën e diel, në një biznes në Rinas teksa po qëndronte tek miqtë e tij.

Ndërkaq në sy ka rënnë veshja e tij që ka qenë një xhup i kuq hde i trashë.

Shtuar më 02/10/2018, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori