Reshjet e shiut permbytin edhe Durresin
Albeu.com
Reshjet e dendura te shiut kane permbytur edhe rruget e qytetit te Durresit, duke shkaktuar probleme serioze ne trafikun rrugor. Sipas informacioneve te fundit, moti i keq ka shkaktuar probleme kryesisht ne zonen e Shkozetit dhe ate te Plazhit.
Gjithashtu, reshjet e dendura kane shkaktuar vonese ne mberritjen dhe nisjen e trageteve, pasi forca e detit ka arritur ne 7 deri ne 8 balle. (tch)
Shtuar më 09/01/2010, ora 16:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori