Reperi shqiptar çmendet pas Encës: O t'i ha ci*at (VIDEO)
Reperi Real 1 është kthyer në vëmendje të mediave pas deklaratës bombë për Encën.

Me anë të disa videove në Insastorie, Real 1 e pranon publikisht se është i çmenduar pas ci*ave të Encës.

"Hyra kqyra dy cicat e Encës. Kuku, çfarë cice, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha cicën deri në kiamet, e pas kiametit.

Po e reklamon cicën edhe une jam merakli i cicave. Ta ha cicën, ta pi me pip.

Ti e din që Shaolini han cica, ti kishe shku na e kishe nxjerre cicën ashtu, na ke çmend.

Unë dhe krejt Shaolinat ta hëngshim cicën" - ka thënë reperi në videot e postuara ndërkohë Enca nuk ndalon së postuari foto shumë të nxehta. /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2018, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori