Remonti, ndërprerje energjie për disa zona në Tiranë
Disa zona të Tiranës do të vuajnë sot mungesën e energjisë për shkak të remontit në fiderit a6 të nënstacionit 220kW rajonal. CEZ njofton se do mungojë energjia elektrike në një pjesë të Alliasit në Tiranë.

Ndërprerja e energjisë do të vijojë nga ora 09:00-14:00. CEZ njofton se ka marrë masat për remont sa më të shpejtë dhe kthimin e energjisë tek qytetarët.

Shtuar më 03/09/2013, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori