Shuhet në aksident ajror ikona e basketbollit Kobe Brayant (FOTO LAJM)
Rektori Koni: Kur nis mësimi në Universitetin e Tiranës
Mësimi në Universitetin e Tiranës do në datën 10 dhjetor 2019">2019.

Ky eshte njoftimi i fundit qe ka dhene vete ne nje postim ne rrjetet sociale Rektori Mynyr Koni.

“Urdhëri i Rektorit nr. 23, datë 06.12.2019">2019 “Për rifillimin e procesit mësimor në Universitetin e Tiranës, në datën 10 dhjetor 2019">2019”, shkruan Koni.

Mesimi u nderpre per shkak te termetit te forte te 26 nentorit qe solli shume shkaterrim, humbje jetesh njerezish dhe panik tek qytetaret shqiptare.
Shtuar më 06/12/2019, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori