Rekord gafash, deputetja e re e PD lë nam në Kuvend (VIDEO)
Gafat e deputetëverinj në Kuvendin e Shqipërisë nuk kanë të mbaruar.

Janë deputetet e rinj që zunë vendin e deputetëveopozitës, të cilët kanë rrëmbyer vëmëndjen e mediave falë gafave të tyre.

Më së shumti deputetët e opozitës në parlament, kanë renë pre e fjalimeve të tyre më fjalë të mëdha, të cilat në të shumtat e rasteve i kanë ngatërruar dhe nuk kanë ditur ti shqiptojnë.

Majlinda Halilaj, e cila ka ardhur nga lista e Partisë Demokratike, ka mbajtur sot një fjalim në Kuvend për projektligjin e Korporatave të Investimeve Shqiptare, ku ka ngatërruar dhjetra fjalë.
Shtuar më 17/10/2019, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori