E FUNDIT/ Mbyllet sërish transporti urban
Regjistrimi i studentëve të rinj, tashmë online
Studentët e rinj nuk do të presin më në rradhë pranë sekretarive të fakulteteve për tu rregjistruar si fitues. Aplikimet do të bëhen nëpërmjet një faqe interneti në websitin e ministrisë së Arsimit.

Ministri Myqerem Tafaj e sheh këtë si një ndër mundësitë më të mira të studentëve të cilët me sitemin e ri do ta kenë më të thjeshtë dhe në një distancë kohe më të shkurtër për të bërë regjistrimin në arsimin e lartë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2012, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori