Reforma në Drejtësi sjell në Tiranë shefin e diplomacisë gjermane
Nesër do të mbërrijë në Tiranë Shefi i diplomacisë gjermane, Frank Walter Steinmeier.

Raportohet se qëllimi kryesor i kësaj vizite është bindja e palëve politike në Shqipëri, për të miratuar Reformën në Drejtësi.

Mazhoranca dhe opozita ende nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët për kalimin e Reformës në Parlament. /albeu.com/

Shtuar më 13/06/2016, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori