Reforma në drejtësi mes shokësh Rama-Meta-Basha (VIDEO HUMOR)
Pëlqej
Debatet e tepruara dhe të stërzgjatura si dhe paqartësia gjatë gjithë kohës për reformën në drejtësi na ka bezdisur të gjithëve, shkruan Albeu.com.

Dhe për ta harruar këtë qoftë edhe për një moment,ju ftojmë t shihni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2016, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori