Reforma në Drejtësi/ Ja çfarë kërkon Rama nga deputetët
Reforma në drejtësi ka bërë që Rama të mbledhë në kryesinë e Partisë Socialiste dhe ministrat e kabinetit qeveritar.

Kryeministri Rama u ka kërkuar ministrave e deputetëve që të jenë të pranishëm në seancat parlamentare dhe të mos mungojnë. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2016, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori