Reforma në drejtësi/ Lu dhe Vlahutin takojnë Metën dhe Ramën
Gjatë mesditës, kryeministri Rama ka pritur në një takim në Kryeministri ambasadorët Donald Lu dhe Romana Vlahutin.

Ky takim ndodh dy ditë para votimit të ligjeve të fundit të Reformës në Drejtësi.

Ambasadorët e akredituar në vendin tonë po vijojnë me angazhimet e tyre në lidhje me Reformën në Drejtësi. Sot ata janë takuar me kryeparlamentarin Ilir Meta në kryesinë e Kuvendit dhe kryeministrin Edi RamaKryeministri. Takimet janë zhvilluar të ndara në orare të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori