Reforma në drejtësi/ Meta drekë pune me ambasadoren e BE
Kryetari i Kuvendit ka mbajtur një takim pune me ambasadoren e Bashkimit Evropian, Romana Vlahutin. Kohën për të diskutuar mbi ecurinë e Reformës në Drejtësi, Meta dhe Vlahutin e kaluan në një drekë pune.

Ambasadorët kanë intensifikuar takimet e tyre me krerët e partive politike në vend për Reformën në Drejtësi. Mësohet se një tjetër temë e bisedës mes tyre ka qenë edhe Reforma Zgjedhore. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2016, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori