Reagon PD, nuk ka proces të bllokuar
Partia Demiokratike, ka reaguar menjëherë pas deklaratave të deputetit socialist Erjon Braçe i cili tha se mazhoranca po bllokon procesin e numërimit në njësinë numër 5. Zëdhënësja e PD-së Albana Mustafaraj në një prononcim për shtyp deklaroi se Partia Demokratike nuk ka bllokuar numërimin, madje nuk ka asnje proces bllokimi në asnjë njësi.

“PD garanton qytetarët e Tiranës se çdo votë e tyre do te numërohet me korrektese dhe asnjë vullnet i mbrapshtë nuk do te pengojë votën e drejtë të qytetarëve”, deklaroi Mustafaraj. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2011, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori