Reagon ish e dashura e Noizy-t: Biznesmeni më denoncoi se nuk e dashuroj
Ajo tashmë është e njohur në rrjetet sociale dhe në mediat online për lidhjen që pati me reperin e njohur Noizy, po edhe për jetën në klubet e natës.

Kristjana Ibro, 18 vjeç, këtë herë ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ku nënvizon se nuk ka vjedhur kurrfarë celulari.

Sipas saj, biznesmeni e ka denoncuar pasi ajo nuk i është përgjigjur dashurisë së tij.

Sipas denoncimit të biznesmenit, 18-vjeçarja i vodhi celularin iPhone në banesën e tij, kur biznesmeni nuk kishte mendjen.

Statusi në Facebook i 18-vjeçares Kristjana Ibro:

“Ne keto momente po ju shkruaj live. Po shof shume portale, gazeta, lajme pa fund duke fol per mua. Dhe jo me kot. Pik se pari kurr nuk me ka munguar aparat celulari (hahah) sepse jam rrit mes te mirave duke perfshir cdo gje ne kuptimin e plot te fjales. Doni te dini te verteten e ktij Biznesmeni?? Besoj se po. Ateher L.S u dashurua marrezisht mas meje saqe ai mund te me falte prona, makina e tj.

Si fillim ai ja nisi mbare me nje dhurat shume te vogel si Iphone6s Plusi. Gje qe mua nuk me beri pershtypje por e pranova me kenaqesi thjesht per te mos e ofenduar. Pasi kaluan disa dit por shume te bezdishme ndaj me besoni sepse lutjtet telefonatat dhe mesazhet e tija nuk pushonin .

Duke marr parasysh qe kerkonte vec pak vemendjen time dhe jo dhuraten une e lash pas dore dhe pse me vjen keq per te. Cfare ben ai??? Normalisht pasi une nuk i pergjigjesha me ai vendosi te shkonte ne rajon duke me ber nje denononcim. Duke menduar qe do me bente per vete ose ndoshta nga inati .

Ai shpiku dhuraten si emertim “vjedhje”. Por e verteta nuk eshte kjo. Do perfitoj te falenderoj mamin qe me ka mesuar qe ne mosh te vogel mos kem “dore”. Faleminderit shume per ata qe u munduan dhe ishin te interesuar ta lexonin kete postim te shkruajtur nga vet une Kristjana Saxobeat “Ibro”./Albeu.com/

Shtuar më 02/09/2016, ora 19:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori