Reagimi në Facebook: Jo rritjes së çmimit të energjisë elektrike (FOTO-LAJM)

Personazhe të njohur të botës së artit por edhe qytetarë të ndryshëm kanë reaguar ndaj thirrjes se Levizjes Reago duke kundërshtuar rritjen e çmimit te energjise elektrike.

Dy moderuesit e emisionit "Ça Thu", Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj, apo dhe personazhe të tjera të medias janë bërë pjesë e kësaj fushate në rrjetet sociale, pas publikimit në media të lajmit për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. /albeu.com/


Shtuar më 24/09/2014, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori