“Ramën e presin 5 vite burg, u prezantua si gruaja e Bilalit për foto me Obamën”
Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka shkruar se kryeministri i vendit Edi Rama mund të dënohet me 5 vite burg nga gjykata e Njy Jorkut.


"Bilalgate merr kthese te papritur e te frikshme.

Rama se shpejti denohet me 5 vite burg nga gjykata e New Yorkut per shkeljn e ligjit zgjedhor federal, pagesen prej 80 mije dollaresh dhe fallsifikimin e gjendjes civile, paraqitjen si bashkeshortja e Bilalit (Bilalhanem) per te bere nje foto me Obamen! sb"/albeu.com/
Shtuar më 29/01/2017, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori