Ramës i ikin "pëllumbat", hedh foto "pjeshkash" në Instagram (FOTO LAJM)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sic duket sonte nuk ka punë dhe lundron në rrjetet sociale. Ai sonte ka vendosur të merret me Instagramin duke postuar fotografi.

Por për një fotografi u pendua dhe e hoqi duke mos e lënë asnjë minutë. Ende nuk dihet pse e hoqi foton por albeu.com po e sjell fotografinë që Rama e hoqi menjëherë./albeu.com/
Shtuar më 12/12/2018, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori