E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Rama:Falenderoj qytetarin që refuzoi të paguajë pa kupon
Përmes një postimiFacebook, kryeministri Edi Rama ka reaguar për incidentin që ndodhi në një lokal të Tiranës, ku kamarieri goditi klientin, pasi ky i fundit nuk pranoi të paguante pa marrë kuponin tatimor.

Përmes një postimi të bërë në profilin e tij në rrjetin social Facebook Rama shkruan; "Falenderoj me respekt qytetarin shembull që refuzoi të paguajë pa kupon dhe denoncoi reagimin brutal të abuzuesve që u ndaluan nga policia". /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2015, ora 12:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori