Rama zbulon padashje sekretin më të madh të Zahos (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kryministri Edi Rama ka postuar mbrëmjen e djeshme një fotografi në rrjetin e tij social Instagram ku ka dalë bashkë me të birin Zahon e vogël.

Ata duken që të dy shumë të lidhur më njëri tjetrin dhe gjithashtu janë veshur edhe njësoj gjë që ndodh shpesh ditët e sotme mes baballarëve dhe djemve shkruan Albeu.com.

Që të dy kanë veshur bluza të bardha dhe tuta të zeza.

Ndërkohë pas kokës së Zahos bie në pah një llastik i cili zakonisht përdoret për të mbajtur syzet të fëmijët e vegjël.

Sigurisht që kjo nuk është diçka shumë problematike por ndoshta është arsyeja pse Rama nuk e tregon fytyrën e Zahos, duke qenë se ai është edhe i mitur. /albeu.com/


Shtuar më 12/08/2017, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori