Rama vlerëson numrim e madh të anëtarësimeve
Kryetari i PS-së, Edi Rama e ka cilësuar si mbresëlënës takimin e zhvilluar gjatë së dielës në Lezhë ndërsa ka vlerësuar numrin e madh të grave dhe vajzave të anëtarësuara në të gjitha rrethet.


“Ndër të gjitha rrethet e vendit, Lezha është zona ku procesi i hapjes së PS-së ka deri tani suksesin më të madh: Anëtarësia është rritur me 67%. Mbresëlënës është numri i grave dhe vajzave të anëtarësuara gjatë këtij procesi në qytet e komuna, që ka arritur në 383", shkruan Rama në Twitter. /albeu.com/

Shtuar më 01/04/2012, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori